Czym tak właściwie jest auto detailing

Auto detailing – informacje

Celem auto detailingu jest podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, jak też przedłużenia jego sił, a co wewnątrz tym idzie utrzymania dużej wartości choćby przy ew. odsprzedaży. Auto detailing to mechanizm bardzo wrażliwego, kompleksowego czyszczenia, restauracji oraz ochron auta albo jego elementów, również na zewnątrz jak oraz wewnątrz, w projekcie podniesienia walorów bezpiecznych oraz praktycznych pojazdu, i ponadto przedłużenia jego świeżości też często zwiększa wartość rynkową auta. Podobnie, jak w sukcesie detailingu samochodowego, i dla motocykli przygotowaliśmy szereg usług pielęgnacyjnych, w ostatnim mycie, polerowanie, renowację i zabezpieczenie powłoki przed skutkami opadów atmosferycznych, zabrudzeń także różnych czynników, które sprawiają na jego zmatowienie i uszkodzenie. Jeśli twój samochód wymaga specjalnej pielęgnacji, chciałbyś pozbyć się zarysowań z lakieru, i że zakupiłeś niedawno inny samochód ale myślisz się jak dobrze zabezpieczyć lakier przed czynnikami zewnętrznymi typu : owady, sól, deszcz, smoła, a nawet zarysowania – więc wcale trafiłeś !. Naszym ostatecznym celem jest przywrócić samochód używany do stopnia praktycznie fabrycznego. Więcej informacji na temat kosmetyków samochodowych – sklep auto detailing.

Biorąc pod uwagę wartość pojedynczego zlecenia na pomoc dla luksusowego auta, czyli ok. 1750 zł i 800 zł dla samochodu średniej klasy, wartość auto detailingu w skali kraju dla całego segmentu może wynieść nawet 90-100 mln zł rocznie – mówi Bartosz Liszkowski. Profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodowego, odnowa wnętrza samochodu, oklejanie auta folią, to tylko niektóre usługi, jakie możemy dla Ciebie wykonać. Oczywiście zabieramy się usługami , takimi jak czyszczenie wnętrza auta, mycie oraz woskowanie auta oraz pranie tapicerki, jednak swoja myśl oraz poczucie umożliwiają nam zaoferować Państwu wiele więcej zabiegów, które poprawią nastrój każdego samochodu.

Pomoce tego typu określa się zbiorczo terminem car detailing czy auto detailing, bo to tak wszystek z detali poddany precyzyjnej, czasochłonnej pielęgnacji działa na wynik końcowy, którym czerpie być piękny blask Twojego auta. Auto detailing – proces kompleksowego czyszczenia, restauracji i ochrony pojazdu samochodowego bądź jego elementów, również na zewnątrz kiedy oraz za, w charakteru zwiększenia walorów estetycznych i praktycznych pojazdu, a jeszcze przedłużenia jego sił. Ponieważ lakierowanie całego samochodu od modna jest długie, a przede wszystkim bardzo kosztowne, zdecydowaliśmy się na auto detailing.

Detailing więc nie tylko renowacja lakieru oraz polerowanie samochodu, a także kompleksowe mycie, glinkowanie oraz masa różnych procesów. Posiadacze samochodów nowych również odkrywają, że dobrze prowadzona kosmetyka wtedy nie tylko ładny wygląd auta, ale też dużo mniejsza destrukcja lakieru, zabezpieczenie przed utratą świeżości przez lata eksploatacji, no i możliwość osiągnięcia wyższej ceny gdy przyjdzie czas, aby z samochodem się pożegnać. Auto detailing (ang.) – zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, restauracji i ochron pojazdu samochodowego czyli jego tematów, również na zewnątrz kiedy oraz wewnątrz, w punkcie podniesienia walorów atrakcyjnych oraz użytkowych pojazdu, a ponadto przedłużenia jego moce.

Niestety jest zatem natomiast częste mycie i polerka, lecz mnóstwo działań, rozpocząwszy z pomiaru lakieru pozwalającego bezpiecznie wykonać usługę, przez usuwanie zabrudzeń takich jak smoła, asfalt czy owady, pozbycie się rys, zadrapań czy wgnieceń, matowienie, usuwanie rys, przywrócenie utraconej głębi koloru, na założeniu powłoki ceramicznej skończywszy. Auto Detailing w odróżnieniu z widzianych na placu usług bardziej niż na skutku czystości skupia się na doprowadzeniu samochodu do poziomu jak najbliższego fabrycznemu także taki efekt włąśnie osiąga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 11 =